Gossip Girl Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl Forum

AnasayfaAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Çok Şey Bilen Adam = Bay J Hayran Klübü

2 posters
YazarMesaj
MissBass
Admin
Admin
MissBass

Çok Şey Bilen Adam = Bay J Hayran Klübü Empty
MesajKonu: Çok Şey Bilen Adam = Bay J Hayran Klübü   Çok Şey Bilen Adam = Bay J Hayran Klübü Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 7:13 pm

Bay J (Jerfi Benveniste)

Çok Şey Bilen Adam = Bay J Hayran Klübü N86014679973678

Kimilerini 'gıcık' ediyor, kimilerini gülmekten geçiriyor. Asıl adı Jerfi Benveniste. İtalyan baba ve İspanyol asıllı Türk annenin oğlu. 37 yaşında, 10 yıllık evli ve 4,5 yaşında bir oğlu var: "Eros adında 4,5 yaşında bir oğlum var. Her gün bir kıza âşık oluyor!" diyor.
Eğitimini aldığı ve reklam müzikleri aracılığıyla sürdürdüğü gerçek mesleği müzisyenlik ama o en iyi yaptığı işin yemek pişirmek olduğunu söylüyor.Yani Kendi Ağızından Bay J:

Jefi Türkiye’de doğmuş bir İtalyan vatandaşı. Yuvadan itibaren İtalyan okullarında okudum. Üniversite hikayem uzun, Boğaziçi Üniversitesi’nde 5 yıl, daha sonra Mimar Sinan Konservatuarı’nda 2 yıl opera solistliği. 1995-1997 yılları arasında UCLA California Üniversitesi’nde elektronik müzik eğitimi aldım. 1997-2000 yılları arasında 300’den fazla reklam filmi müziği ve radyo jingle’ı besteledim, daha sonra radyo programım popüler oldukça o tarafa ağırlık vermeye başladım. 1991 yılında Genç Radyo, 1993 yılında İngiltere Klas FM (daha sonra Radyo Klas oldu adı). 1999-2001 arası Number One FM’in sabah programını sundum, son 7 yıldır da Power FM’in Akşam Show’unu sunuyorum.
Geveze’yle birlikte 2.5 yıl önce kurduğumuz “Fazla Mesai” adlı bir grubumuz var. Sahneye 8 kişi çıkıyoruz ve sanırım şu anda Türkiye’nin en eğlenceli 3 sahne grubundan biriyiz. Geveze’yle 80’li yılların ortalarından beri sahnede şarkı söyleriz, çok pozitif bir enerji yayıyoruz dışarıya.
Stand-up gösteriler yaptım. Nişantaşı’nda arkadaşımın barında 10 gösteri yaptım. Çok gülenler oldu, yuhalayıp hadi bitir şunu da biraz müzik dinleyelim diyenler oldu. Radyodaki cinsellik içeren esprilerimin sansürsüz versiyonu stand up gösterim. İnsanlar alınıp yadırgayabiliyor. Bir gün seyircinin hazır olduğunu hissedersem yine başlayabilirim.
Yaptığım şeyi iyi yaptığıma gerçekten inanıyorum. Bıkmadan usanmadan yıllardır her gün oturup titizlikle yazarım programımı, siler siler bu olmadı deyip baştan yazarım. Her anonsumun bir başı bir sonu vardır. Konular arasındaki bağlantıları titizlikle işlerim, kimse “yuh konudan konuya ne biçim atladı” demez. İlk yayınımı 1991 yılında yaptığımı düşünürseniz meslekte 16’ıncı yılım olduğu gerçeği de var tabi. Ha tabi unutmadan; deliyim biraz da. Yani aman en kötü ne olabilir ki mantığı vardır bende, bu prensip size rahatlık ve özgüven kazandırır doğal olarak.

Yönetici
Exclamation MissLautner

Üyeler
https://gossipgirl.iftopic.com
kissmyass.266

kissmyass.266

Çok Şey Bilen Adam = Bay J Hayran Klübü Empty
MesajKonu: Geri: Çok Şey Bilen Adam = Bay J Hayran Klübü   Çok Şey Bilen Adam = Bay J Hayran Klübü Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 6:09 am

[b]Bu grupta ben olmazsamda olmazki canım =p
Benide ekle bebit =D

Çok Şey Bilen Adam = Bay J Hayran Klübü
1 sayfadaki 1 sayfası